Dzisiaj odbyło się w Naszej Szkole uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023.

Zgodnie z tradycją poczet sztandarowy wprowadził sztandar Naszej Szkoły, a następnie wszyscy odśpiewaliśmy "Mazurka Dąbrowskiego". W dalszej części mieliśmy przyjemność wysłuchać krótkich przemówień Pani Dyrektor oraz przedstawicieli Rady Dzielnicy i Rady Rodziców.

przem

Potem uczniowie z najwyższymi wynikami otrzymali świadectwa z rąk Pani Dyrektor oraz wpis do Złotej Księgi. Nie zabrakło owacji dla laureatów i finalistów konkursów wiedzy oraz tych, którzy aktywnie uczestniczyli w życiu  Szkoły. W tym dniu nagrodę otrzymał również zwycięzca konkursu Milowy Krok.

nagroda złote ks

W kolejnej części nauczyciele złożyli podziękowania dla Rodziców, którzy wspomagali organizację życia poszczególnych klas.

Natomiast wisienką na torcie okazał się występ uczennicy z klasy 8b Wiktorii Więckowskiej oraz gimnastyczek artystycznych. Oba spotkały się z wyraźnym uznaniem widzów.

gim

I choć w wielu oczach łezka się zakręciła, to pamiętajmy, że jutro jest przecież nowy dzień :)

Kochani, udanych, bezpiecznych wakacji!