Drodzy Absolwenci!

Za Wami bardzo ważne wydarzenie - Egzamin Ósmoklasisty. 25, 26 i 27 maja przystąpiliście do egzaminu z trzech przedmiotów obowiązkowych: j. polskiego, matematyki i j. obcego nowożytnego. Kolejny raz stanęliście na wysokości zadania.

Serdecznie gratulujemy Wam osiągniętych wyników! Wskazują one na Wasz ciągły rozwój i duży stopień posiadanej wiedzy. Osiągnęliście je dzięki swojej wytrwałości, pracy własnej i pracy ukierunkowanej przez nauczycieli, pomimo roku pełnego wyzwań.

Dziękujemy Wam za wspólne chwile. Pozostawiacie za sobą wiele wspomnień, osiągnięć i sukcesów, które są również sukcesami szkoły. Przed Wami nowy etap w życiu.

Bądźcie szczęśliwi i spełniajcie swoje marzenia!

Rodzicom Ósmoklasistów dziękujemy za wsparcie naszych działań w procesie edukacyjnym, za życzliwość, wyrozumiałość i zaangażowanie, jakie wkładacie w edukację dzieci.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy!

Egzamin ósmoklasisty z języka polskiego 2020 2021Egzamin ósmoklasisty z matematyki 2020 2021Egzamin ósmoklasisty z języka angielskiego 2020 2021