Szanowni Państwo,

nadszedł wyczekiwany czas odpoczynku.

Wydawać by się mogło, że możliwości spędzenia wolnego czasu w tegoroczne  ferie są mocno ograniczone - nic bardziej mylnego! Zapraszamy do Muzeum Krakowa na „Ferie w Muzeum”!

W ramach tegorocznych „Ferii w Muzeum” przygotowaliśmy szereg warsztatów online skierowanych do dzieci i młodzieży w wieku od 6 do 18 lat, podczas których zapraszamy na niezwykłą podróż w czasie i przestrzeni! Co łączy igloo i kameleona, jak wygląda chasydzkie wesele, jakie sekrety skrywa Stara Biblioteka, jakie trendy panowały w modzie sto lat temu? Na te i wiele innych pytań odpowiemy podczas warsztatów. A może chcielibyście Państwo ze swoimi uczniami spróbować sił w Podgórskim quizie historycznym?

To tylko nieliczne propozycje zajęć przygotowanych przez Muzeum Krakowa. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem „Ferii w Muzeum” dostępnym na stronie:

Należy się jednak spieszyć – liczba miejsc na każde warsztaty jest ograniczona.
Gwarancją rezerwacji miejsca jest wniesienie opłaty – decyduje kolejność zakupu biletu (cena biletu na pojedyncze zajęcia wynosi 3 zł od osoby uczestniczącej).
Bilety na warsztaty można nabyć za pośrednictwem strony www.bilety.muzeumkrakowa.pl, najpóźniej godzinę przed danym wydarzeniem.

Wszystkie zajęcia realizowane będą online.

Specjalna oferta warsztatów w ramach „Ferii w Muzeum” obowiązuje jedynie w terminie 4-17.01.2021.

Wszelkie wątpliwości i pytania w kwestii „Ferii w Muzeum” prosimy kierować do Działu Edukacji Muzeum Krakowa:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Choć obostrzenia związane z sytuacją epidemiologiczną w kraju zapewne pokrzyżowały wiele (mniejszych bądź większych) podróżniczych planów, nie musi jednak oznaczać to nudy w czasie ferii.

Zapraszamy do nas, spędźmy razem tegoroczne „Ferie w Muzeum”!