Zapraszamy wszystkich Uczniów wraz z ich Rodzicami do wzięcia udziału w akcji zbiórki funduszy na leczenie dla Łukasza.

Łukasz to uczeń klasy 7a. Ci, którzy znają SP31, to wiedzą, że jest to klasa o profilu sportowym. A więc Łukasz interesuje się sportem, zwłaszcza narciarstwem oraz piłką nożną.

Niestety jakiś czas temu chłopiec trafił na swojej drodze na bardzo trudnego przeciwnika – nowotwór kości. Obecnie przechodzi wyczerpujące leczenie, które ma na celu zmniejszenie guza. Pomimo że przed Łukaszem dalsza walka, chłopiec się nie poddaje, ale aby zwyciężył w tej rywalizacji, potrzebna jest Wasza pomoc!

Okaż serce w walentynki! Kup coś słodkiego dla kogoś, kogo lubisz!

Całkowity dochód ze sprzedaży będzie przeznaczony na leczenie dla Łukasza!

Zapraszamy wszystkie klasy, aby włączyły się do akcji. Na tablicy ogłoszeń, na parterze będzie można wpisać termin planowanego przez daną klasę kiermaszu.

Cel jest naprawdę szczególny! Walczymy o zdrowie dla Łukasza!